Новости Днепра и Области

У Кривому Розі відносили електропостачання критичної інфраструктури − “Укренерго”

У Кривому Розі та прилеглих районах відновили електропостачання критичної інфраструктури, яка була знеструмлена у результаті російських обстрілів. Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.
"Роботи з відновлення живлення споживачів Кривого Рогу та прилеглих районів тривають, сьогодні (4 лютого − ред.) був на всіх пошкоджених обʼєктах. Станом на зараз головне завдання – якомога швидше заживити критичну інфраструктуру та побутових споживачів – ремонтні бригади виконали, за це їм величезна подяка, так само як і нашим колегам з розподільчих мереж та місцевої електростанції", – повідомив Кудрицький.

Він додав, що роботи з повернення електропостачання тривають цілодобово.
Енергетики продовжують відновлювати високовольтне обладнання, тестують роботу обладнання, яке вціліло, а для знищеного підбирають заміну з аварійного запасу, який, за словами Кудрицького, формували протягом всього 2023 року.
"Найближчими днями обовʼязково будемо тут ще раз, маємо конкретні плани зі збільшення надійності електропостачання", − підсумував голова правління "Укренерго".