Новости Днепра и Области

Збірна України в спарингу впевнено переграла “Емполі”

Національна команда України провела другий контрольний поєдинок у рамках підготовки перед плей-офф кваліфікації до чемпіонату світу-2022. Команда Олександра Петракова переграла італійський "Емполі" (3:1).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Контрольний поєдинок

"Емполі" – Україна – 1:3

Голи: Ла Мантія, 45 – Яремчук, 26, Караваєв, 46, Піхальонок, 53

Склад збірної України: Пятов (Бущан, 46) – Караваєв, Забарний, Попов (Бондар, 78), Матвієнко – Піхальонок (Сидорчук, 84), Степаненко – Циганков (Зубков, 78), Шапаренко, Мудрик (Буяльський, 84) – Яремчук (Довбик, 78)

"Синьо-жовті" повели в рахунку на 26-й хвилині. Піхальонок протягнув м'яч правим флангом і відкинув Циганкову, а той одним дотиком вивів партнера на оперативний простір – удар Романа Яремчука в ближній кут був бездоганним.

На перерву команди, однак, пішли за рівного рахунку. На 45-й провал українців у центрі оборони дозволив Андреа Ла Мантії з другої спроби переграти Пятова.

Щоправда, мрії господарів про позитивний результат збірна України розвіяла на старті другої половини. Спершу Олександр Караваєв опинився на добиванні й ефектно перекинув м'яч над голкіпером. Натомість ще за кілька хвилин Олександр Піхальонок на куті штрафного майданчика отримав передачу від Матвієнка й більярдним пострілом від стійки ввігнав м'яч у сітку.

Оговтатися від подвійного удару "Емполі" так і не зміг – рахунок до фінального свистка не змінився. Уже 18 травня збірна України проведе наступний спаринг. Суперником команди Петракова стане хорватська "Рієка".

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.