Новости Днепра и Области

Через негоду знеструмлені понад 130 населених пунктів – “Укренерго”

Станом на ранок 19 грудня через негоду знеструмлено 132 населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій і Харківській областях. Найскладніша ситуація в Донецькій області – понад 100 населених пунктів без енергопостачання більше доби. Про це заявили в "Укренерго".
Водночас через технічні пошкодження є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській областях.
Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 432 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській областях.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових, додали в компанії.

В "Укренерго" також заявили, що потепління продовжує впливати на рівень споживання електроенергії. У понеділок, 18 грудня, на вулиці було більш ніж на 4°C тепліше, ніж у попередній робочий день – п'ятницю, 15 грудня (4,2°C проти -0,2°C). Відповідно, добовий максимум споживання 18 грудня був вранці та на 3,4% нижче, ніж 15 грудня.
"Але загальний рівень споживання залишається високим. Це характерно для зимового періоду, але все ж створює додаткове навантаження на енергосистему. Тому все ще дуже важливо зараз споживати електроенергію ощадливо", – заявляє "Укренерго".

При цьому протягом доби на теплових електростанціях 1 блок вийшов в аварійний ремонт, ще 2 в поточний.
Наразі електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів, запевнили в держкомпанії.
Експорт електроенергії у вівторок відсутній.