Новости Днепра и Области

Колаборантку зі Снігурівки відправили до в’язниці за роботу на окупантів — СБУ

Мешканка Снігурівки (Миколаївської області) підтримала росіян і почала працювати "главою апарату" окупаційної адміністрації — після деокупації міста її затримали, а суд відправив до в'язниці на 5 років за колабораційну діяльність
Про це йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора та Служби безпеки України.
Мешканка Снігурівки, яка на початку повномасштабного вторгнення РФ підтримала загарбників і добровільно пішла з ними на співпрацю. На посаді "глави апарату" окупаційної адміністрації вона розгорнула широку агітаційну кампанію щодо залучення мешканців міста до лав загарбницького "органу".
Повідомляється, що колаборантка обіцяла потенційним "кандидатам" лояльне відношення з боку окупантів та "високу зарплату" в російських рублях. Крім того, вона запроваджувала стандарти "документообігу" відповідно до вимог законодавства РФ.

"Таким чином псевдочиновниця намагалась сприяти поширенню кремлівського режиму на території захопленого на той час району", — додали в СБУ.

Суд визнав винною 56-річну мешканку міста Снігурівка в колабораційній діяльності. Їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
Також жінку позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та в органах, що надають публічні послуги на строк 10 років.
Фото: Офіс Генерального прокурора