Новости Днепра и Области

На Львівщині побили працівника ТЦК, його госпіталізували

17 червня у місті Яворів Львівської області напали на працівника ТЦК, коли він супроводжував військовозобов’язаного на проходження ВЛК. Його вдарили важким тупим предметом по голові, внаслідок чого того було госпіталізовано
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівського обласного ТЦК у Facebook.
У відомстві розповіли, що солдат Юрій наприкінці березня 2022 року отримав травми під час виконання обов’язків на лінії фронту в Миколаївській області. У нього осколкові поранення, опіки обличчя та часткова втрата слуху. Через це військового перевели на службу в РТЦК та СП міста Яворова.
"17 червня 2024 року він, виконуючи свої службові обов’язки, супроводжував військовозобов’язаного громадянина на проходження військово-лікарської комісії. Однак на одній із вулиць на нього напали та вдарили важким тупим предметом по голові", — йдеться у повідомленні.

Як зазначаться, військовий отримав закриту черепно-мозкову травму, зараз він у лікарні.
"Закрита черепно-мозкова травма — такий лікарський висновок написали в документі, виданому солдату Юрію сьогодні. Цю травму він отримав при виконанні своїх службових обов’язків у місті Яворів. У березні 2022 року його намагалися вбити росіяни. У червні 2024 року він постраждав уже від своїх, українців, земляків", — зазначили в ТЦК.

Як повiдомлялось, комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки через численні скандали розглядає можливість передачі функцій ТЦК до цивільних органів