Новости Днепра и Области

Нічна ракетна атака РФ: знищено 12 цілей ворога

У ніч на 14 червня 2023 року російські окупанти завдали ракетного удару по військових та інфраструктурних об'єктах України крилатими ракетами повітряного та морського базування, а також ударними дронами-камікадзе. Про це повідомляє прес-служба Повітряних сил ЗСУ.
З акваторії Чорного моря противник завдав удару чотирма крилатими ракетами "Калібр" у напрямку Одеської області. Три ракети вдалося збити, одна потрапила в цивільний об'єкт.
Зі східного узбережжя Азовського моря противник атакував 10-ма іранськими ударними дронами "Shahed-136/131" на південно-східному напрямку. Дев'ять баражуючих боєприпасів було збито.
З Ростовської області РФ окупанти завдали удару шістьма крилатими ракетами повітряного базування Х-22 з чотирьох далеких бомбардувальників Ту-22М3. Удар завдано по Донецькій області. Наслідки уточнюються.
"Загалом силами та засобами Повітряних сил, у взаємодії з ППО складових Сил оборони України, під час цієї нічної атаки знищено 12 повітряних цілей: три крилаті ракети "Калібр" та дев'ять іранських ударних дронів "Shahed-136/131" , – заявили в НД ЗСУ.