Новости Днепра и Области

ОВА: У низці населених пунктів Луганської області немає світла майже три тижні

У низці окупованих населених пунктів Луганської області електрика відсутня вже майже три тижні.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Зазначається, що майже три тижні чекають на відновлення електропостачання мешканці населених пунктів поруч із Довжанськом.
Через нездатність нормальної організації роботи енергетичного сектору в так званій "ЛНР" після негоди десятки тисяч людей чекали на ремонтні бригади від тижня до двох.
"Більшості полагодили – до наступного разу. Утім, кілька сіл перебувають без світла й досі. Реакція місцевого населення залишається поза увагою", – додали в ОВА.

Дефіцит лікарів в окупації
Також в ОВА повідомили, що менше ніж за два роки Біловодська лікарня подолала шлях від однієї з найкращих у регіоні до відсутності можливості зробити будь-яке обстеження і звернутися до профільного лікаря.
У грудні туди приїхали медичні працівники з Новосибірської області, подолавши шлях у 3,5 тисячі кілометрів.
"Бо в захопленому 2022 року населеному пункті весь цей час були відсутні, зокрема, хірург, гінеколог, реаніматолог. Вахта відпрацює кілька тижнів, після чого лікарня знову спорожніє", – додали в адміністрації.

Ситуація на окупованій частині Луганської області
Раніше повідомлялося, що протягом трьох місяців у "ЛНР" окупанти хочуть поставити на "військовий облік" 16-річних юнаків.
Сьогодні ЗМІ повідомляли, що тимчасово окупований Лисичанськ учора, 31 грудня, перебував під ударом. "Приліт", ймовірно, зафіксували по будівлі з російськими солдатами.