Новости Днепра и Области

Поблизу Севастополя знайшли невідоме затонуле судно

Біля узбережжя Севастополя в районі 35-ї Берегової батареї було виявлено невідоме затонуле судно. Про це заявила тренер збірної Севастополя з підводного спорту Ганна Севастьянова, яка знайшла цей об'єкт.
Як повідомила Севастьянова, судно було виявлено у середині грудня після того, як сильний шторм на Кримському півострові 26-27 листопада змінив підводний ландшафт у прибережній зоні Севастополя.

"Я просто пірнула подивитися, що цікавого може бути на дні, і тут через якийсь час зрозуміла, що внизу не камінь, а щось рукотворне", – цитує видання ForPost Севастьянову.

Як пише видання, металеве виконання корпусу говорить про його відносну сучасність. Проте будь-яких розпізнавальних знаків, які б змогли розкрити історію судна, на ньому розглянути не вдалося.
Крим 26 листопада накрив сильний шторм – у різних регіонах було повалено тисячі дерев, сотні будинків отримали пошкодження. Згідно із заявою російської влади Криму, через шторм загинуло п'ятеро людей. Російський глава Криму оцінив попередні збитки у 42 мільярди рублів.
Copyright © 2023 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Крим.Реалії (Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода)