Новости Днепра и Области

Прикордонники розповіли про ситуацію на кордоні з Польщею

Майже на всіх пунктах пропуску на українсько-польському кордоні здійснюється пропуск автобусів та легкових автомобілів за електронною чергою. Водночас пішоходів пропускають лише на КПП "Шегині". Про це йдеться в повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Наразі ситуація з чергами у пунктах пропуску на кордоні з Польщею така:
"Ягодин" – 0 автобусів (електронна черга), пропуск пішоходів не здійснюється, пропуск легкових авто тимчасово не здійснюється; "Устилуг" – 0 л/а, 3 автобуси (електронна черга), пропуск пішоходів не здійснюється; "Угринів" – 0 л/а, 0 автобусів, пропуск пішоходів не здійснюється; "Рава-Руська" – 0 л/а, 0 автобусів, пропуск пішоходів не здійснюється; "Грушів" – 0 л/а, 0 автобусів, пропуск пішоходів не здійснюється; "Краківець" – 0 л/а, 4 автобуси (електронна черга), пропуск пішоходів не здійснюється; "Шегині" – 0 л/а, 4 автобуси (електронна черга), пропуск пішоходів здійснюється в обох напрямках; "Смільниця" – 0 л/а, 0 автобусів, пропуск пішоходів не здійснюється. "Нижанковичі" – 0 електронна в/а, здійснюється пропуск лише вантажівок з допустимою максимальною вагою понад 7,5 тонн, без вантажу (крім цистерн, для небезпечних вантажів, у т.ч. ПММ).
Прикордонники рекомендують враховувати під час планування поїздок можливу нестабільну роботу електронних систем контрольних служб у пунктах пропуску.