Новости Днепра и Области

Румунські прикордонники знайшли тіло українця у горах – ДПСУ

У горах на території Румунії, поблизу українського кордону, знайшли тіло українця. Про це заявили у Державній прикордонній службі України.
Прикордонники зазначили, що ввечері 13 лютого отримали інформацію від Румунії, що чоловік втратив орієнтування у горах.
"По обидва боки кордону українські та румунські прикордонники розпочали пошуки. Проте через сходження лавини жодних слідів перебування у горах людей не виявили", – зазначили у ДПСУ.

Прикордонники повідомили, що 14 лютого у Румунії затримали двох чоловіків, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон.

"Затриманими виявилися громадяни України. Вони повідомили, що разом із ними був ще один чоловік, який зник з їхнього поля зору. Близько восьмої години ранку румунська сторона повідомила, що за результатами пошукових заходів виявили тіло громадянина України без ознак життя", – йдеться у повідомленні.

У прикордонній службі закликали утриматися від походів у гори, де наразі спостерігаються складні погодні умови: загроза сходження снігових лавин і сильні пориви вітру.
В Україні від 24 лютого 2022 року, дня повномасштабного вторгнення Росії, запроваджено воєнний стан. Відтоді на території України діють обмеження щодо виїзду чоловіків за кордон – військовозобовʼязаним чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено залишати межі України.
Загалом, за даними Євростату, від 24 лютого 2022 року, дня повномасштабного вторгнення Росії, з України виїхали 650 тисяч чоловіків призовного віку.
Copyright © 2024 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода