Новости Днепра и Области

У Хмельницькій області стався скандал з “побиттям” активістки в ТЦК

У Хмельницькій області стався скандал з "побиттям" активістки в одному із військкоматів. У ТЦК розповіли, що насправді відбулося.
Про це повідомляє ОК "Захід".
"У Дунаївцях Хмельницької області представниця громадської організації "Доста Україна" вчинила провокацію в приміщенні ТЦК шляхом справляння фізіологічних потреб, відмовлялась покинути приміщення та не реагувала на вимоги поліцейських", – йдеться у повідомленні.

На сторінці цієї громадської організації у Facebook, як кажуть військові, цю подію висвітлено як побиття активістки військовослужбовцями ТЦК.
"У лікарні "потерпіла" відмовилась від проходження медогляду та госпіталізації. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства", – зазначили в ОК "Захід".

Не перший скандал
Нагадаємо, що такі скандали відбуваються не вперше. Так, на початку квітня начальник одного з територіальних центрів комплектування Рівненської області, який нещодавно потрапив скандал з прихованою зйомкою, написав рапорт про переведення в бойову частину.
Крім того, в Чернівецькій області затримано двох чоловіків, які напали на працівників військкомату на блокпоста "Горлеча". Спочатку вона наїхали на них машиною, а потім побили сокирами. Їм загрожує до 7 років ув'язнення.