Новости Днепра и Области

У Криму з’явилася нова база забезпечення військових РФ

Супутник Planet Labs зафіксував нову базу забезпечення російських військових на території села Широке поблизу Сімферополя, на якій розташовані казарми та сотні вантажівок, позашляховиків і автоцистерн, які перевозять паливо.
На думку військових експертів, яким журналісти показали супутникові знімки, це може свідчити про збільшення присутності армії РФ у тимчасово окупованому Криму. Також журналістам вдалось ідентифікувати підрозділ, який розташувався у Широкому.

Журналіст «Схем» @KOvsianyi помітив, що супутник @planet зафіксував нову базу забезпечення російських військових на території села Широке поблизу Сімферополя, на якій розташовані казарми та сотні вантажівок, позашляховиків і автоцистерн, які перевозять паливо. pic.twitter.com/UyUNNTwJ1X— Схеми (@cxemu) June 27, 2023
Відповідно до знімків з супутника за 23 червня, нова база розташовується у двох місцях на території села Широке, що у 25 кілометрах на північ від Сімферополя у тимчасово окупованому Криму.
За допомогою військового експерта Михайла Жирохова, журналісти "Схем" змогли ідентифікувати техніку на більшій ділянці – переважно це військові вантажівки, автоцистерни та позашляховики. Також на знімку за 23 червня помітні об’єкти, які, на думку Жирохова, можуть слугувати казармами для російських військових.

На думку військових експертів, яким журналісти «Схем», показали супутникові знімки, це може свідчити про збільшення присутності армії РФ у тимчасово окупованому Криму. pic.twitter.com/6yhPg5tq7k— Схеми (@cxemu) June 27, 2023