Новости Днепра и Области

У Міноборони озвучили кількість українців, які оновили дані через “Резерв+”

Саме через мобільний додаток "Резерв+", розроблений Міністерством оборони, громадяни України бажають актуалізувати свої військово-облікові дані. Про це в етері заявив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.
"Є три можливості оновити свої дані – це ТЦК, ЦНАП та "Резерв+". Нагадаю, що в травні цього року мобілізація не починалася, вона продовжується, адже продовжується агресія РФ. Тобто потрібно підкріплення на лінії бойового зіткнення. Потрібні люди, які будуть стримувати ворога. Наразі застосунок "Резерв+" став найбільш популярним", – пояснив Лазуткін.

За його словами, близько мільйона людей оновили свої дані саме через "Резерв+".
"Близько 11 тис. українців зробили це за межами нашої країни в Польщі, Німеччини, Чехії та Канаді. Також близько 120 тис. військовозобов'язаних жінок уточнили свої дані через застосунок "Резерв+". 145 тис. людей, які заброньовані або мають відстрочку, також виконали норму закону. Вочевидь, саме через застосунок "Резерв+" українці мають бажання оновлювати свої дані", – зазначив Лазуткін.

Речник Міноборони додав, що в перші дні роботи "Резерв+" мав деякі збої через перевантаження серверів, але зараз все працює.