Новости Днепра и Области

У Сумах поліцейські та військові силою витягли чоловіка з автомобіля

У Сумах в п'ятницю, 24 травня, поліцейські та військовослужбовці силою витягли чоловіка з автомобіля
Про це повідомляють місцеві Telegram-канали та Сумський обласний ТЦК та СП.
У місцевих Telegram-каналах опублікували відео, на якому видно, як люди у військовій формі та поліцейські силоміць витягують чоловіка з автомобіля і тягнуть його по землі.
Автори відео пов'язали цей випадок із мобілізацією.
Представники Територіального центру комплектування повідомили, що знайшли це відео в соціальних мережах і воно мало підпис "полювання на ухилянтів у Сумах".
Своєю чергою, у ТЦК підтвердили, що на відео присутні військовослужбовці Сумського міського ТЦК і СП, але події, відображені на відео, не пов'язані із заходами оповіщення, а заголовок під відео "полювання на ухильників у Сумах" не відповідає дійсності та був використаний заради хайпа, щоб у черговий раз дискредитувати військовослужбовців ТЦК.
У ТЦК пояснили, що люди звернулися до поліцейських з інформацією про те, що за кермо автомобіля сів чоловік з алкогольним сп'янінням. Поліцейські знайшли його, але водій відмовився виходити і навіть спробував поїхати від правоохоронців.
"Водій відмовлявся виконувати законну вимогу патрульних вийти з машини та пройти огляд на стан сп'яніння. Навпаки, чоловік намагався зачинитися в транспортному засобі. На допомогу патрульним прийшли військовослужбовці, які спільними зусиллями, із застосуванням фізичної сили, дістали його з машини. 40-річний водій дійсно мав ознаки алкогольного сп'яніння", — написали в ТЦК.

Також командування Сумського обласного ТЦК і СП вирішило провести службове розслідування з приводу цієї події, під час якого буде дана оцінка діям військовослужбовців Сумського міського ТЦК і СП.