Новости Днепра и Области

Україна і Данія підписали меморандум про оборонну співпрацю

ДП «Агенція оборонних закупівель» Міноборони України та Організація закупівель і логістики Міноборони Данії (DALO) підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю в оборонних закупівлях. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міноборони.
«Ми щиро вдячні нашим партнерам із Данії за стійку підтримку України. Ця подія – це ще один важливий крок у поглибленні нашої співпраці у постачанні Збройним Силам України сучасного озброєння та військової техніки», – наголосив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

У межах меморандуму «Агенція оборонних закупівель» та Організація закупівель і логістики Міністерства оборони Данії домовились про обмін досвідом та співпрацю у сфері закупівель озброєння на зовнішніх ринках.

Як зазначила директор «Агенції оборонних закупівель» Марина Безрукова, закупівлі сучасного озброєння у співпраці з міжнародними партнерами є одним із ключових фокусів агенції.
«І ми переконані, що посилення взаємодії з Організацією закупівель і логістики Міністерства оборони Данії сприятиме укладанню нових контрактів та модернізації наших Збройних сил», – додала вона.

За словами пресслужби, у заході взяли участь заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, директор «Агенції оборонних закупівель» Марина Безрукова, а також командувач DALO, генерал-лейтенант Кім Йоргенсен.