Новости Днепра и Области

В Одесі люди у військовій формі намагалися заштовхати чоловіка у “швидку”

В Одесі у житловому масиві "Райдужний" люди у військовій формі намагалися заштовхати чоловіка в карету швидкої допомоги, проте його супутниці вдалося відбити напад.
Про це повiдомляє "Думська", Сили оборони Півдня, Одеський обласний ТЦК та СП у Telegram.
Повідомляється, що перешкодити викраденню намагалася жінка, яка навіть примудрилася залізти у "швидку". Після цього люди у формі відпустили обох.
Також вказується, що на задніх дверях швидкої видно наклейку організації UUF – United Ukraine Fellowship. Вона займається закупівлею реанімобілів, спорядженням усім необхідним і відправкою в госпіталі, розташовані в містах уздовж лінії фронту.
В самій організації стверджують, що не передавали жодного автомобіля центрам комплектації — винятково бойовим підрозділам та медичним установам. Зараз в UUF намагаються зрозуміти, яка з їхніх машин потрапила в об'єктив.
Військові повідомили, що за даними фактом розпочали перевірку.

"За фактом порушення військовими порядку використання транспортного засобу спеціального призначення і незаконного застосування сили військовою службою правопорядку проводиться перевірка.
Командувачем призначено службове розслідування, за результатами якого всім деталям інциденту буде надано правову оцінку, винні – притягнуті до відповідальності".
Що було раніше:
У листопаді Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом перевищення повноважень військовими та правоохоронцями, які посеред вулиці схопили чоловіка, одягли на нього кайданки та увезли у військкомат в Одесі 14 листопада.