Новости Днепра и Области

В Одесі скорочують кількість тролейбусів та трамваїв через проблеми зі світлом

В Одесі завтра, 5 червня, на маршрути вийде менше тролейбусів та трамваїв, ніж зазвичай. Причина – проблеми з електропостачанням.
Про це повідомила влада міста у Telegram.
"Враховуючи важкий стан в енергетиці, спричинений атаками ворога по енергетичному комплексу країни, для зменшення навантаження на енергосистему з 5 червня КП "Одесміськелектротранс" суттєво скорочує випуск трамваїв та тролейбусів на маршрути міста", – сказано у повідомленні.

Варто зауважити, що скорочення кількості рухомого складу на маршрутах призведе до збільшення інтервалу руху громадського електротранспорту. Тому при плануванні поїздок по місту варто планувати їх завчасно.
У випадку зміни ситуації буде повідомлено додатково.
Відключення світла в Україні
Через знищення Росією 80% генерації електроенергії Україна змушена була ввести графіки відключення світла.
Кожного дня "Укренерго" встановлює ліміти на споживання енергетики по областях – під час їх дії відключення світла відбувається за графіком. Однак досить часто споживання виходить за межі лімітів і тоді вводяться аварійні відключення.
На фоні цього у Хмельницькому вже на маршрути почали виводити менше тролейбусів, ніж зазвичай. А у Києві через екстрені відключення світла призупиняли роботу фунікулера.