Новости Днепра и Области

ВАКС обрав запобіжний захід нардепу від “слузі народу” Клочку

Суд обрав запобіжний захід народному депутату від "Слуги народу". Окрім застави підозрюваний має виконати деякі зобов'язання.
Як стало відомо виданню з власних джерел, мова йде про народного депутата від "Слуги народу" Андрія Клочка.

"10 травня слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та застосував запобіжний захід у вигляді 12 млн грн застави до чинного народного депутата України, якого підозрюють у незаконному збагаченні на понад 11 млн грн", – розповіли у САП.

Про які ще обмеження йдеться?
Також на підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки:
прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду; не відлучатися за межі міста Києва без дозволу детектива, прокурора та суду; повідомляти детектива, прокурора та суд про зміну місця свого проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у справі; дати на зберігання до відповідного органу державної влади свій паспорт/паспорти для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.
Застава має бути внесена не пізніше п’яти днів з дня обрання запобіжного заходу. Строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного – до 10 липня.
Як повідомлялось, 2 травня народному депутату України Андрію Клочку було повідомлено про підозру у незаконному збагаченні на понад 11 млн гривень.